Žiarlivá chrípka

Autor: Stanislav Košč | 10.2.2007 o 4:38 | Karma článku: 4,65 | Prečítané:  1411x

Kde sú tie časy, keď človek ochorel a konečne si mohol v kľude čosi prečítať, vypočuť, oddýchnuť?! Táto chrípka, ktorá v jednotlivých svojích obmenách šarapatí v ostatných rokoch, je iné kafé. Je ako tá najhoršia milenka!

Keď si nás opantá, okamžite sa prejaví v tejto svojej škaredej vlastnosti - je žiarlivá až to bolí! Nestrpí žiadne kompromisy, zvalí nás do postele, rozpáli až kdesi ku hviezdam a musíme sa venovať len jej, zaoberať len jej požiadavkami, trpieť len jej rozmary. Ešte aj teraz, keď mi nedá spať (ďalšia jej škaredá vlastnosť) a tak píšem tieto slová (aby mi ubehol čas), častuje ma nepríjemnou bolesťou hlavy, len aby som to na ňu nevyzradil.

Takže priatelia, pozor na ňu. Odporúčam vyhýbať sa jej veľkým oblúkom. A keď vás predsa len zlomí, moja rada je vysporiadať sa s ňou zvnútra toho vzťahu, teda najprv akceptovať jej požiadavky a postupne ukázať, že nemáte o ňu dlhodobý záujem. Podobne ako každá milenka, má totiž síce svoje utkvelé predstavy o vzťahu s nami, ale napokon vycíti, kedy sa zbaliť a hľadať si inú obeť. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Expert na panelové konštrukcie: Výbuch plynu by v súčasných bytovkách vyzeral inak

O bezpečnosti panelákov hovorí Andrej Bartók zo Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

NAKA zadržala youtuberov Daňa a Vaského

Podozriví sú z násilnej trestnej činnosti.


Už ste čítali?